Nagroda dla Auto67.pl -wypożyczalnie mają swojego zwycięzcę

Wypożyczalnia samochodów Auto67.pl zawsze robiła zgodnie z zasadami: jasny marketing, prosty i nieskomplikowana obsługa.

Satysfakcja naszych klientów jest najwyższym priorytetem

Wypożyczalnia aut Auto67.pl została promowana w dwóch kategoriach „Najlepsza firma wynajmująca samochody dla podróżujących biznesowo” zarówno Polskich jak i zagranicznych przybywających do Szczecina. Oczywiście nagroda nagrodą ale najważniejszy jest głos podróżujących. Kiedy auta są wynajmowane i zwracane wypożyczalnia aut auto67.pl wykorzystuje nieskomplikowany system, który jest doceniany przez klientów tej firmy. Wynajmy realizowane są w kilku punktach m.in. w Szczecinie oraz na lotnisku Goleniów – Szczecin.

Właściciel firmy wynajmującej podkreśla, że dla niego „satysfakcja klientów jest najważniejsza a w przypadku podróżujących biznesowo to jest priorytet”. Firma stale pracuje nad tym aby wynajem samochodów był prosty jak to możliwe. Zadanie jest o tyle trudne, że są to klienci bardzo wymagający dlatego jakość usług wynajmu musi być na najwyższym poziomie. Dlatego nagroda jaka została nadana 11 lipca została przyznana zasłużenie firmie, która stawia najwyższy priorytet aby klienci byli zadowoleni.